MultiMonitorTool 1.85

NirSoft

 • Aktualizacja:
  2016-09-21
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  201.57 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

MultiMonitorTool umożliwia zarządzanie posiadanymi przez użytkownika ekranami. Dzięki aplikacji w prosty sposób użytkownik może korzystać z więcej a niżeli jednego monitora, łącząc obrazy,czy też definiować główny monitor. Dzięki aplikacji praca z wieloma ekranami staje się bardzo prosta. Każdy z posiadających program może konfigurować osobno obraz i parametry dla każdego monitora, a następnie je zapisywać. Aplikacja cechuje się bardzo mało zasobożernością, co za tym idzie pracuje bardzo szybko. Specjalne tabelki w programie pokazują wszystkie dostępne monitory, oraz przydzielone do nich działające procesy w systemie, co znacznie ułatwia pracę. Aplikacja umożliwia generowanie raportów w postaci HTML.


Galeria programu MultiMonitorTool
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program WirelessKeyView

WirelessKeyView 2.05

pobrań: 83
pobierz program WakeMeOnLan

WakeMeOnLan 1.76

pobrań: 10
pobierz program ProduKey

ProduKey 1.87

pobrań: 28

Recenzje użytkowników o programie MultiMonitorTool

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie MultiMonitorTool

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,