Napiprojekt 2.2.0.2399

Napiprojekt

 • Aktualizacja:
  2015-09-24
 • Pobrań:
  299
 • Rozmiar:
  8.96 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Dzięki Napiprojekt użytkownik w kilka sekund pobierze napisy do filmu, dzięki czemu zaoszczędzi czas i nerwy. Aplikacja jest oryginalna w swoim działaniu. Aplikacja błyskawicznie wyszukuje odpowiednie napisy do określonej wersji filmu, przez co zawsze pasują. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, wymaga jedynie dwóch kliknięć myszką, w celu wybrania menu i kliknięcia w opcję "Znajdź i dopasuj napisy". Jest to nowsza wersja programu, zawiera kilka poprawek, jeszcze lepiej wyszukuje napisy. Jeżeli napisy zostaną znalezione, użytkownik jest o tym od razu informowany.

 


Galeria programu Napiprojekt


Program umożliwia ustawienie domyślnego formatu napisów oraz ich kodowania, dzięki czemu bez problemu można znaleźć napisy dla stacjonarnych odtwarzaczy. Program pracuje również z angielskimi napisami.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Napiprojekt

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Napiprojekt

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,