Netbalancer Free 9.9.1

SeriousBit

 • Aktualizacja:
  2017-03-07
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  6.62 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Netbalancer Free to mala aplikacja umożliwiająca kontrolę oraz monitoring ruchu w lokalnej sieci. Aplikacja jest prosta w obsłudze i umożliwia w szybkim tempie zarządzanie ruchem aplikacji. Bez większych problemów, użytkownik może ustawić limit prędkości pobierania jak i wysyłania danych przez określone aplikacje. Oczywiście prócz zarządzania ruchem aplikacji, możliwe jest zarządzanie usługami sieciowymi oraz wszelkimi procesami, które wykonuj,ą ruch w sieci. Aplikacja daje możliwość blokowania ruchu dla określonych aplikacji, czy też możliwość ustawienia priorytetów w ruchu, co daje duże korzyści.


Galeria programu Netbalancer Free


Możliwe jest ustawienie priorytetu transferu dla określonej aplikacji, tak aby można było z nią swobodnie pracować, dla przykładu można ustawić transfer dla serwisu YouTube, tak aby oglądane filmy odtwarzane były płynnie, podczas gdy np. pobieramy jakiś plik poprzez sieć p2p.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Netbalancer Free

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Netbalancer Free

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,