Norton Security 22.21.3

Symantec Corporation

 • Aktualizacja:
  2022-03-06
 • Pobrań:
  138
 • Rozmiar:
  186.71 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Norton Security to jedna z najlepszych na rynku aplikacji do przeznaczona ochrony przed wirusami, programami spyware, atakami internetowymi, czy też destrukcyjnym oprogramowaniem. Aplikacja składa się z kilku modułów, w tym: antywirusa, firewalla, ochrony rodzicielskiej, filtra antyspamowego, monitora wydajności, oraz modułu heurystycznego. Dzięki tym wszystkim modułom użytkownik może bez problemu surfować, bezpiecznie wykonywać transakcje internetowe, czy też chronić swoją tożsamość. Należy przypomnieć, że ochrona działa w czasie rzeczywistym, a aktualizacje programu następują automatycznie, tak więc nie trzeba się martwić o nieaktualną bazę sygnatur.


Galeria programu Norton Security


Dzięki inteligentnej zaporze sieć domowa jest zabezpieczona na najwyższym poziomie. Aplikacja jest bardzo wydajna i jest bardzo mało zasobożerna, dzięki czemu działa szybko i nie obciąża komputera. Aplikacja posiada także sejf, w którym użytkownik może w prosty i bezpieczny sposób przechowywać swoje hasła. Oprócz sejfu Norton Security posiada moduł Norton Safe Web, który skanuje przeglądane strony i w razie wykrycia niebezpieczeństwa blokuje wejście do nich. Inne funkcje to skanowanie tablicy portalu społecznościowego Facebook, możliwość defragmentacji dysku twardego, usuwaniu niepotrzebnych plików, plików tymczasowych, czy też monitor wydajności, ostrzegający przed zbyt wysokim obciążeniu komputera przez określony proces/procesy.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni. Aby pobrać wersję Beta należy przeprowadzić darmową rejestrację, do której prowadzi link w wyborze systemu oraz wersji.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Norton Ghost

Norton Ghost 15.0

pobrań: 45
pobierz program Norton Internet Security

Norton Internet Security 22.21.3

pobrań: 95
pobierz program Norton 360

Norton 360 22.22.2.10

pobrań: 470
pobierz program Norton AntiVirus

Norton AntiVirus 22.9.1.12

pobrań: 131
pobierz program Norton Power Eraser

Norton Power Eraser 5.2.0.13

pobrań: 33
pobierz program Norton Security Scan

Norton Security Scan 4.6.1.80

pobrań: 10
pobierz program Partition Magic

Partition Magic 8.0

pobrań: 112
pobierz program Norton System Works

Norton System Works 2008

pobrań: 97
pobierz program Norton Removal Tool

Norton Removal Tool 22.5.0.17

pobrań: 9
pobierz program Norton PC Checkup

Norton PC Checkup 2.0.15.87

pobrań: 9

Recenzje użytkowników o programie Norton Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Norton Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,