oCam 361.0

Oh!Soft

 • Aktualizacja:
  2017-01-17
 • Pobrań:
  49
 • Rozmiar:
  8.50 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

oCam to jedno z lepszych narzędzi służących do zapisywania obrazu z pulpitu komputera do różnych formatów plików graficznych oraz audio-wideo. Program umożliwia rejestrowanie obrazu pulpitu do plików wideo o rozszerzeniach AVI, MOV, MP4, FLV, VOB, TS, oraz plików graficznych PNG, JPEG, GIF, oraz BMP. Aplikacja jest bardzo przydatna w tworzeniu instrukcji, kursów wideo, czy też innych materiałów multimedialnych. Pliki audio-wideo mogą być nagrywane w dowolnych rozmiarach, zdefiniowanych przez użytkownika, za pomocą myszki. Tak samo pliki graficzne, mogą mieć dowolny rozmiar, mogą być wykonywane na określonym obszarze, aktywnym oknie, itp.


Galeria programu oCam


Innymi ciekawymi funkcjami są, możliwość wyboru kodeka, w którym ma być zapisany plik wideo, jak i czas nagrania pliku.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie oCam

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie oCam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,