Orbit Downloader 4.1.1.19 pl

OrbitDownloader.com

 • Aktualizacja:
  2015-09-09
 • Pobrań:
  61
 • Rozmiar:
  5.60 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Orbit Downloader to ciekawy darmowy manager usprawniający ściąganie plików. Aplikacja obsługuje protokoły takie jak: HTTP/FTP/HTTPS/RTSP/MMS/RTMP, co za tym idzie aplikacja może być wykorzystywana do pobierania filmików z Metacafe,  MySpace, Dailymotion, czy z innych podobnych stron także z muzyką. Silnik bazuje na technologi p2p, oraz algorytmowi na wielo-źródłowe pobieranie plików, co daje nam możliwość bardzo szybkiego pobierania plików - około 500% szybciej aniżeli w poprzednich wersjach. Program zapewnia maksymalną predkość pobierania dla danego łącza internetowego. Aplikacja obsługuje także RapidShare, Megaupload, Badongo, Sendspace, Sexuploader, FileFront itp.


Galeria programu Orbit Downloader


Nowe cechy:

- Obsługa wszystkich najnowszych przeglądarek.
- Obsługa wszystkich streamingowych protokołów RTMP/ MMS/ RTSP
- Pobieranie e-maili oraz załączników na forach internetowych w najszybszej prędkości
- Maksymalna dostępna prędkość dla każdego łącza internetowego
- Algorytm selekcji różnych źródeł plików - szybsze ściąganie danych

Uwagi:

Podczas instalacji, oferowane są dodatki do przeglądarki, nie zalecamy ich instalacji.

Spolszczenie do programu - Orbit DownloaderTagi: Orbit Downloader pobierz, Orbit Downloader download, program Orbit Downloader, Orbit Downloader do pobrania, Orbit Downloader darmowy, Orbit Downloader za darmo, Orbit Downloader do pobrania za darmo, Orbit Downloader do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Orbit Downloader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.