Origin 10.5.115.51547

Electronic Arts, Inc.

 • Aktualizacja:
  2022-10-05
 • Pobrań:
  565
 • Rozmiar:
  60.73 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Origion to platforma firmy Electronic Arts, dająca graczowi możliwość kupowania gier po bardzo atrakcyjnych cenach, czasami promocje sięgają 70% ceny! Dzięki platformie, użytkownik może bez problemu testować owe gry producenta. Dużym plusem platformy jest to, że tytuły gier pojawiają się jeszcze przed premierami, i można je kupić zanim znajdą się na półce tradycyjnego sklepu. W panelu użytkownik, może dodawać, gromadzić każdą zakupioną grę, przez co wszystko ma w jednym miejscu i w każdej chwili może ją pobrać.


Galeria programu Origin


Baza programu zawiera bardzo dużą ilość najnowszych gier i co ważne ich ceny są przeważnie niższe czasami o kilkadziesiąt procent w porównaniu do tradycyjnych sklepów. Instalacja programu jest całkowicie darmowa i bardzo szybka. Ciekawą opcją jest tworzenie biblioteki gier na swoim koncie, które to gry zostały zakupione. Dodatkową funkcją jest możliwość kontynuacji gry od momentu, na którym zakończyliśmy rozgrywkę. W trosce o zadowolenie klientów, serwis umożliwia zwrot zakupionej gry w terminie do 24 godzin od pierwszego jej uruchomienia.

Uwagi:

Aby możliwe było korzystanie z platformy, należy przejść darmową rejestrację.

pl

Polub ten program:


Recenzje użytkowników o programie Origin

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Origin

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,