Outlook Password Decryptor 7.0

SecurityXploded

 • Aktualizacja:
  2017-09-13
 • Pobrań:
  74
 • Rozmiar:
  3.59 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Outlook Password Decryptor to mala, lecz bardzo przydatna aplikacja, która służy do odzyskiwania utraconych haseł skrzynek pocztowych programu Microsoft Outlook, oraz Outlook Express. Jeżeli konto w danym programie Microsoftu zostało założone i dane do połączenia z pocztą zostały zdefiniowane i zapamiętane, to aplikacja bez problemu odszyfruje hasło oraz login znajdujące się pod gwiazdkami. Jest to bardzo przydatny program, sam z niego już zdążyłem skorzystać. Program obsługuje niemal wszystkie wersję programu Outlook. Dane można zapisać na dysku w postaci pliku txt, html itp.


Galeria programu Outlook Password Decryptor


Uwagi:

Ze względu na swoje działanie program może być widoczny w wielu programach antywirusowych jako szkodliwy, jednak jest on w 100% bezpieczny.

en

Polub ten program:

Programy producenta


Recenzje użytkowników o programie Outlook Password Decryptor

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Outlook Password Decryptor

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,