Pale Moon 28.12.0

Moonchild Productions

 • Aktualizacja:
  2020-08-05
 • Pobrań:
  132
 • Rozmiar:
  33 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Pale Moon jest jest przeglądarką internetową bazującą na silniku Goanna. Aplikacja opiera się także na kodzie znanej przeglądarki Firefox. Przeglądarka cechuje się szybkością działania i mniejszą zasobożernością w porównaniu do swojego większego "brata". Pale Moon została zoptymalizowana pod najnowsze procesory, co w połączeniu z najnowszym silnikiem znacznie przyspiesza jej pracę oraz stabilność. Aplikacja jest regularnie aktualizowana, co przekłada się na jej bezpieczeństwo. W pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, obsługa motywów - skórek, płynne przetwarzanie skryptów, zwiększona stabilność względem starszych rozszerzeń dla Firefoxa to tylko niektóre z funkcjonalności nowej wersji programu. Pale Moon posiada także coraz większą liczbę swoich rozszerzeń, co wzbogaca jej funkcjonalność. 


Galeria programu Pale Moon


Spolszczenie do programu: Pale Moon spolszczeniePolub ten program:

Programy producenta

pobierz program Pale Moon

Pale Moon Spolszczenie

pobrań: 67

Recenzje użytkowników o programie Pale Moon

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Pale Moon

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,