PasToHtm 2.0

Jacek Pazera

 • Aktualizacja:
  2015-08-31
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  66.82 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PasToHtm to niewielka aplikacja konsolowa kowertująca pliki PAS (pliki źródłowe Pascala) i DFM (definicje okien Delphi) do formatu HTML.

W pliku wynikowym wyróżniana jest składnia języka Pascal oraz inne elementy (łańcuchy, liczby, komentarze, dyrektywy kompilatora itd.). Dzięki wykorzystaniu pliku konfiguracyjnego INI, użytkownik może sam określić, które elementy i w jaki sposób będą wyróżniane


Galeria programu PasToHtm


Program umożliwia konwersję plików znajdujących się w wybranych katalogu oraz w jego podkatalogach. Użytkownik może dodatkowo określić, do którego katalogu wgłąb w strukturze katalogów ma nastąpić wyszukiwanie plików źródłowych.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Free UPX

Free UPX 1.7

pobrań: 13
pobierz program Free Uninstaller

Free Uninstaller 1.1

pobrań: 35
pobierz program WinInfo

WinInfo 1.0.3

pobrań: 94
pobierz program Rozeta

Rozeta 2.0

pobrań: 51

Recenzje użytkowników o programie PasToHtm

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PasToHtm

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,