PCI-Z 2.0

PCI-Z

 • Aktualizacja:
  2023-04-08
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  1.12 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PCI-Z to niewielki, ale potężny program służący do szczegółowego analizowania urządzeń zainstalowanych w komputerze przez interfejs PCI. Dzięki niemu możesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące twojego sprzętu, w tym producenta, model, numer seryjny, prędkość i wiele innych parametrów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga instalacji, co oznacza, że można go uruchomić z dowolnego nośnika, takiego jak pendrive czy dysk zewnętrzny. PCI-Z dostarcza dokładnych informacji o urządzeniach, w tym kontrolerach SATA, kartach graficznych, kartach sieciowych i wielu innych podłączonych przez interfejs PCI.


Galeria programu PCI-Z


PCI-Z ma wiele funkcji, w tym automatyczną aktualizację bazy danych urządzeń, która jest na bieżąco aktualizowana, aby zapewnić dokładne i aktualne informacje o sprzęcie. Program jest również w stanie generować raporty w formacie HTML lub CSV, co ułatwia udostępnienie wyników analizy innym użytkownikom lub specjalistom ds. IT.

PCI-Z to wyjątkowo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika komputera, który chce poznać wszystkie szczegóły swojego sprzętu. Dzięki niemu można szybko i łatwo uzyskać dokładne informacje o podłączonych urządzeniach i wykonać analizę sprzętu, co pozwala na bardziej świadome zarządzanie konfiguracją swojego komputera.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PCI-Z

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PCI-Z

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,