PCMedik 8.8.31.2015

SwiftDog

 • Aktualizacja:
  2015-08-31
 • Pobrań:
  36
 • Rozmiar:
  3.82 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

PCMedik (kiedyś PCHeal) służy do wykrywania oraz naprawiania wszystkich konfliktów, niezgodności z programami jak i sprzętem. Dzięki niej,komputer działa szybciej. Aplikacja jest prosta w użyciu, użytkownik nie ma za wiele do zrobienia, wystarczy, że kliknie na przycisk "Optimize Now" i zacznie się proces optymalizacji. Dzięki aplikacji system Windows ładuje się szybciej a programy uruchamiają się w bardzo szybkim czasie. W jednym zdaniu aplikacja poprawia stabilność, oraz wydajność komputera.


Galeria programu PCMedik




English Translation:

Repair problems with your computer and increase its speed. Easy to do diagnostic and repair of computer problems. Revitalize your computer the easy way.

Makes direct changes to system registry and system files to enhance memory, screen drawing, animations, refresh rates, cpu threading speeds.

Automatically adjusts settings and changes made based on computer specifications, complete fault tolerance system implemented.

Deep system analyzer and diagnostic features which attempt to find and repair any potential problems with the computer affecting its performance.



Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program RamSmash

RamSmash 2.5.26.2014

pobrań: 31

Recenzje użytkowników o programie PCMedik

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PCMedik

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,