Pearl Bay

MyRealGames

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  8.27 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Pearl Bay - Podwodna przygoda w poszukiwaniu pereł

Pearl Bay to fascynujący program komputerowy stworzony przez zespół MyRealGames. Jest to darmowa produkcja, która wpisuje się w gatunek zręcznościówek, jednak ze względu na tematykę, możemy również mówić o symulatorze pływania pod wodą.

Jeśli marzyłeś kiedyś o nurkowaniu w bezmiarze oceanu, to Pearl Bay daje Ci okazję do spełnienia tego marzenia. Wcielisz się w rolę nurka, który zbiera perełki, zarabiając na nich. To nie tylko niezwykle ekscytujące zajęcie, ale również bardzo opłacalne, ponieważ drogocenne kamienie są chętnie kupowane przez turystów i jubilerów. Jednak niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku, dlatego wymaga to od Ciebie nie tylko sprawności, ale także doskonałego opanowania umiejętności pływackich. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?

Reguły gry są proste - musisz zdobyć określoną liczbę perełek i dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Jednak nie będzie to takie łatwe, jak się wydaje. W głębinach oceanu czają się różne stworzenia, które chętnie zasmakują w mięsie nieostrożnego nurka. Musisz więc mądrze wybierać trasy i unikać wszelkich kontaktów pierwszego stopnia. Dodatkowo, musisz pamiętać, że masz ograniczoną ilość powietrza. Twój nurkowiec nie może oddychać pod wodą, a nurkowanie szybko wyczerpuje jego siły i zapasy tlenu.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta MyRealGames do pobrania

pobierz program Dead Paradise 2

Dead Paradise 2 2

pobrań: 0
pobierz program Dead Paradise 1

Dead Paradise 1 1

pobrań: 0
pobierz program Extreme Rally

Extreme Rally

pobrań: 0
pobierz program Racers vs Police

Racers vs Police

pobrań: 0
pobierz program Monsters Wheels

Monsters Wheels

pobrań: 0
pobierz program Azangara

Azangara

pobrań: 6
pobierz program Bettys Beer Bar

Bettys Beer Bar 1.1

pobrań: 0
pobierz program Nuclear Bike 2

Nuclear Bike 2 2

pobrań: 0
pobierz program Car Eats Car 3

Car Eats Car 3 3

pobrań: 1
pobierz program Biker vs Zombies

Biker vs Zombies

pobrań: 0
pobierz program Mini Golf

Mini Golf

pobrań: 1
pobierz program 8 Ball Frenzy

8 Ball Frenzy 8

pobrań: 3
pobierz program Billiard Bombs

Billiard Bombs

pobrań: 0
pobierz program Funky Farm

Funky Farm 1.3

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Pearl Bay

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Pearl Bay

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak