Perfect Uninstaller 6.3.4.0

PerfectUninstaller.com

 • Aktualizacja:
  2015-08-27
 • Pobrań:
  11
 • Rozmiar:
  2.55 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Perfect Uninstaller to aplikacja służąca do usuwania programów z systemu Windows, doskonale zastępuje systemową aplikację " Dodaj usuń programy", jeżeli Windowsowska aplikacja nie radzi sobie z programem, Perfect Uninstaller na pewno zdoła go usunąć. Co ważne program usuwa aplikacje w bezpieczny sposób, nie usuwając przy tym np plików systemowych, po czym np. komputer nie będzie chciał się uruchomić. Usuwając daną aplikacje Perfect Uninstaller, usuwa wszelkie ślady po niej, dokładnie czyści rejestr, usuwając każdy jej wpis. Jężeli ktoś nie czuje się pewnie, aplikacja oferuje tworzenie kopii bezpieczeństwa rejestru.


Galeria programu Perfect Uninstaller


Uwagi:

Niezarejestrowany program, nie daje możliwości usuwania aplikacji.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Perfect Uninstaller

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Perfect Uninstaller

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,