PhotoFiltre Studio X 11.4.1

Antonio Da Cruz

 • Aktualizacja:
  2022-09-29
 • Pobrań:
  222
 • Rozmiar:
  29.73 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

PhotoFiltre Studio to zaawansowana aplikacja do edycji grafiki. Program jest prosty w obsłudze i oferuje ogrom ciekawych funkcji, filtrów. Użytkownik w szybki i prosty sposób może przerobić swoje ulubione zdjęcie z wakacji.  Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność. Pozwala na korekcję efektu czerwonych oczu, obsługuje animowane gify, ścieżki wektorowe, format RAW, posiada sporą ilość filtrów 8BF, ilość narzędzi jest ogromna, od możliwości deformowania po retusz, czy korekcję horyzontalną. Dodatkowo posiada możliwość nanoszenia efektów graficznych na warstwy, regulacji filtra za pomocą krzywych, odkształceń za pomocą krzywych, czy też regulacji balansu bieli, nasycenia kolorów itp.


Galeria programu PhotoFiltre Studio X


Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni. Link do spolszczenia programu PhotoFiltre Studio

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program PhotoFiltre

PhotoFiltre 11.4.1

pobrań: 1145

Recenzje użytkowników o programie PhotoFiltre Studio X

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PhotoFiltre Studio X

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,