PhotoFiltre Studio 7.2.1

Antonio Da Cruz

 • Aktualizacja:
  2019-02-07
 • Pobrań:
  1056
 • Rozmiar:
  5.00 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

PhotoFiltre to darmowa aplikacja przeznaczona do obróbki grafiki - zdjęć. Dzięki niej w bardzo prosty i przejrzysty sposób dodamy ciekawe efekty do naszego zdjęcia, poprawimy je ze strony technicznej - jakość, oraz wygląd. Jeżeli ktoś chce szybko "udoskonalić" swoje zdjęcie z wakacji, to ten program jest do tego idealny, bowiem oferuje takie funkcje jak zmiana rozmiaru grafiki, rozdzielczości, możliwość rotacji, dodawanie przeróżnych efektów, filtrów. Darmowa wersja potrafi także zmieniać kontrast grafiki, .nasycenie kolorów, balans między kolorami, korekcję gamma, wyostrzenie, pixelizację i wiele innych...


Galeria programu PhotoFiltre Studio


Wersja Lite nie posiada pewnych funkcji, w stosunku do wersji Studio, oto one:  brak obsługi animowanych gifów, wektorowych ścieżek, PhotoPNG, formatu RAW, Filtrów 8BF, narzędzie do deformacji, narzędzi do retuszu - np. efektu czerwonych oczu, korekcji horyzontalnej, efektów graficznych dla warstw, balansu bieli, regulacji filtra za pomocą krzywych, odkształceń za pomocą krzywych.

Uwagi:

Link do spolszczenia PhotoFiltre

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program PhotoFiltre Studio X

PhotoFiltre Studio X 11.3

pobrań: 188

Recenzje użytkowników o programie PhotoFiltre Studio

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PhotoFiltre Studio

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.