Pionek 1.4

Samuel Jarosiński

 • Aktualizacja:
  2015-08-25
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  629.33 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Kolejna wersja bardzo dobrego programu do tworzenia pionowych opisów w komunikatorach. Dzięki niemu możemy zadziwić znajomych nie codziennym statusem np. z efektowną grafiką lub tekstem w kilku wierszach. Do opisu można wstawić 29 dodatkowych znaków, których nie ma na klawiaturze. W tej wersji dodano dwa nowe style formatowania. Ponadto usprawniono bazę opisów, delikatnie zmieniono wygląd oraz funkcjonalność. Program może ograniczać ilość znaków do sieci GG lub Tlen, oraz pokazuje ile możemy jeszcze wykorzystać.


Galeria programu Pionek


Dzięki bazie opisów, która posiada wyszukiwarkę, możemy trzymać wszystkie nasze ulubione opisy w jednym miejscu. Program jest bardzo prosty w obsłudze - generowany "na żywo" opis wystarczy wkleić do komunikatora lub dodać do bazy.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Pionek

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Pionek

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,