PIT FORMAT 2017 7.0.9.3

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

 • Aktualizacja:
  2018-06-08
 • Pobrań:
  66
 • Rozmiar:
  17.42 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PITY FORMAT 2016 to rekomendowane i najlepsze narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych w sposób szybki i łatwy dla każdego. Program bardzo intuicyjny, w którym pod przyjaznym dla zwykłego podatnika interfejsem kryje się stabilny system, o wiarygodnej zasadzie działania.

Program PITY FORMAT 2011 daje użytkownikowi dwie drogi sporządzenia zeznania podatkowego: Kreator oraz Aktywne deklaracje. Można za jego pomocą wypełnić 8 typów deklaracji: PIT-28, -28A, -28B, -36, -36L, -37, -38, -39 oraz 7 rodzajów załączników: PIT-B, -D, -O, -2K, -M, -Z), zawiera też 4 wzory formularzy NIP (NIP-1, -3, -B, -Z).


Galeria programu PIT FORMAT


Program dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola. Użytkownik nie musi nawet posiadać informacji na temat docelowego Urzędu Skarbowego, wybiera go jedynie z listy. Prace nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować. Co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych. Dodatkowym atutem programu jest pomoc w zakresie zasad wypełniania deklaracji. Program daje możliwość przesłania e-deklaracji.
 

Uwagi:

Program wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych. Zgodnie z postanowieniami licencji osoby korzystające z bezpłatnej licencji zobowiązują się do wskazania w zeznaniu Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie, której Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku należnego.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PIT FORMAT

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PIT FORMAT

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.