PlayClaw 5.5.3684

Sytexis software

 • Aktualizacja:
  2016-12-25
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  56.68 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

PlayClaw to zaawansowana aplikacja do tworzenia zrzutów ekranu, czy też nagrywania plików wideo z uruchomionych aplikacji, gier itp. Program jest prosty w działaniu a zarazem bardzo funkcjonalny. Jako jeden z nielicznych umożliwia tworzenie zrzutów ekranu w określonych odstępach czasowych, tyczy się to obrazu z gier, aplikacji czy tez samego pulpitu. Oprócz wspomnianej funkcji, program umożliwia test wydajności komputera dla gier. Aplikacja współpracuje z najnowszymi procesorami, co jest bardzo istotne podczas nagrywania materiału wideo, gdzie w dużej mierze liczy się moc obliczeniowa, oraz buforowanie nagrywanego obrazu.


Galeria programu PlayClaw


Do zalet należy też dołączyć możliwość nagrywania dźwięku z wielu źródeł na raz, czy też obsługa sporej ilości bibliotek, od OpenGl, idąc poprzez DirectX 8, a kończąc na wersji 11. Oprócz wymienionych funkcji, aplikacja posiada oczywiście też te standardowe, dostępne w każdym podobnym tego typu programie.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PlayClaw

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PlayClaw

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,