PrivaZer 3.0.10

Goversoft LLC

 • Aktualizacja:
  2016-10-11
 • Pobrań:
  41
 • Rozmiar:
  7.15 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PrivaZer jest aplikacją czyszczącą ślady po surfowaniu użytkownika w internecie, co za tym idzie, jest programem utrzymującym prywatność użytkownika na najwyższym poziomie. Program umożliwia dodatkowo kasowanie niepotrzebnych i nieużywanych plików na komputerze. Moduł czyszczenia śladów po sufrowaniu spisuje się bardzo dobrze, dokładnie sprawdza najczęstsze lokalizacje występowania niepotrzebnych plików, plików pozostałych po przeglądaniu internetu, a są to rejestr, Master File Table, tymczasowe katalogi itp. Oczywiście oprócz sprawdzenia lokalizacji, program usuwa ciasteczka, historię przeglądanych stron itp.


Galeria programu PrivaZer


Dodatkowe i ciekawe funkcje, to przyspieszenie działania przeglądarek, naprawa wpisów rejestru,czy też obsługa pamięci zewnętrznych.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PrivaZer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PrivaZer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,