Profesor Klaus Rozumienie ze Słuchu i Konwersacje 5.0

Edgard Multimedia

 • Aktualizacja:
  2015-08-22
 • Pobrań:
  28
 • Rozmiar:
  33.53 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Profesor Klaus Rozumienie ze słuchu i Konwersacje to najnowsza wersja programu cieszącego się uznaniem użytkowników; w sposób kompleksowy kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem niemieckim. Dialogi, scenki, filmy wideo (łącznie blisko 100) oraz setki nagranych zdań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia i tłumaczenia.
Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem niemieckim.


Galeria programu Profesor Klaus Rozumienie ze Słuchu i Konwersacje


Dzięki temu, że materiał został podzielony na 4 stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Interesujące tematy i niebanalne ćwiczenia kształcą umiejętność rozumienia języka mówionego, a dobór zagadnień sprawia, że program stanowi doskonałe przygotowanie do matury, egzaminu ZD. Idealnym uzupełnieniem kursu jest Profesor Klaus 5.0 - Słownictwo, który można pobrać u nas.Polub ten program:


Recenzje użytkowników o programie Profesor Klaus Rozumienie ze Słuchu i Konwersacje

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Profesor Klaus Rozumienie ze Słuchu i Konwersacje

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,