progeCAD Architecture 2014

progeSOFT s.a.s.

 • Aktualizacja:
  2016-03-07
 • Pobrań:
  99
 • Rozmiar:
  285.96 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

progeCAD Architecture 2014 to rozbudowana wersja programu progeCAD Professional, stworzona specjalnie dla architektów jak i budowlańców. Aplikacja pracuje w środowisku 2D oraz 3D, przy wykorzystaniu formatu DWG. Program jest bardzo prosty w obsłudze, jak na owy typ programów, a dzięki technologii BIM, znacznie ułatwia i przyspiesza rysowanie w 3D jak i 2D. Aplikacja umożliwia projektowanie na modelach 3D, dzięki manipulowaniu detalami architektonicznymi, jak i elementami - obiektami plastycznymi, kształtując je dowolnie w czasie rzeczywistym.


Galeria programu progeCAD Architecture


Program posiada podstawowe ceny AutoCada, umożliwia rysowanie ścian, otworów czy też zaawansowany rendering wytwarzający fotorealistyczna scenerię o bardzo wysokiej jakości (od dywanów po marmur). Program umożliwia także wirtualny spacer po zaprojektowanej scenerii. Dodatkowo aplikacja wspomaga konstrukcję dachów.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program ProgeCAD Professional

ProgeCAD Professional 2020 20.0.8.3

pobrań: 446

Recenzje użytkowników o programie progeCAD Architecture

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie progeCAD Architecture

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,