Przyspiesz komputer 3.9.14.24766 pl

Optimal Software s.r.o.

 • Aktualizacja:
  2015-12-21
 • Pobrań:
  851
 • Rozmiar:
  588.65 KB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Przyspiesz komputer to aplikacja, która przyspiesza działanie systemu, jego uruchamianie, oraz działanie programów w tle. Ogólnie aplikacja poprawia stabilność i przyspiesza działanie systemu. Program oferuje skan komputera, gdzie wykrywa potencjalne problemy związane z szybkością uruchomienia systemu, aplikacjami działającymi w tle, niepotrzebnymi usługami, pamięcią USB, defragmentacją dysków, ustawieniami systemu czy też paskami narzędzi oraz dodatków. Po dokładnym skanie program przystępuje do działania i usuwa problemy. Dodatkowymi plusami są: możliwość testu szybkości łącza internetowego, test szybkości uruchomienia komputera, czy też statystyki czasu uruchomienia konkretnego programu.


Galeria programu Przyspiesz komputer
Tagi: Przyspiesz komputer pobierz, Przyspiesz komputer download, program Przyspiesz komputer, Przyspiesz komputer do pobrania, Przyspiesz komputer darmowy, Przyspiesz komputer za darmo, Przyspiesz komputer do pobrania za darmo, Przyspiesz komputer do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Przyspiesz komputer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.