PuTTY Connection Manager 0.7.1.136

ACSoft

 • Aktualizacja:
  2022-03-17
 • Pobrań:
  451
 • Rozmiar:
  479.07 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PuTTY Connection Manager to zaawansowane i popularne wśród administratorów, narzędzie rozszerzające funkcjonalność aplikacji Putty. Idealne dla administratorów sieci, obsługuje protokoły SSH, Telnet, Raw, oraz RLogin. Program pozwala na wyświetlanie wielu sesji w kartach, wyświetlanie sesji w kilku okienkach programu na raz, szyfrowania bazy danych konfiguracji połączenia, czy też automatycznego logowania do sesji. Ciekawą funkcją aplikacji jest także możliwość wprowadzenia tej samej komendy na wielu serwerach jednocześnie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu pracy administratora, należy jednak obchodzić się ostrożnie z tą funkcją.

 


Galeria programu PuTTY Connection Manager
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PuTTY Connection Manager

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PuTTY Connection Manager

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,