PuTTY 0.67 Beta en

Simon Tatham

 • Aktualizacja:
  2016-05-29
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  1.71 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

PuTTY to klient, cieszący się bardzo duża popularnością, służący do nawiązywania połączeń z serwerami SSH, Telnet, XTERM oraz Rlogin. Jest to zaawansowany "emulator terminala", który posiada wszystkie funkcje znanych terminali. Program umożliwia zapisywanie sesji, może łączyć się z serwerem SSH korzystając z prywatnego klucza, co nie wymaga podawania haseł. Aplikacja posiada mnóstwo ustawień, obsługuje szyfrowanie AES, 3DES, DES czy też Blowfish, obsługuje tunelowanie, echo, czy też zapisywanie ustawień sesji.


Galeria programu PuTTY


W najnowszej wersji poprawiono problem z przechowywaniem hasła w pamięci, używając sesji SSH, co mogło prowadzić do przechwytywania go poprzez oprogramowanie typu malware.

Kod źródłowy programu: link

Uwagi:

Licencja: ef67615ebaa0590ff3fe9ca40bf2580dTagi: PuTTY pobierz, PuTTY download, program PuTTY, PuTTY do pobrania, PuTTY darmowy, PuTTY za darmo, PuTTY do pobrania za darmo, PuTTY do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PuTTY

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.