QPrinter 2.0

QPrint Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2015-08-19
 • Pobrań:
  236
 • Rozmiar:
  21.44 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

QPrinter to program stworzony do generacji dokumentów PDF dostosowany do wymogów systemów operacyjnych Windows XP oraz Windows Vista. Umożliwia przygotowanie dokumentów PDF z dowolnej aplikacji Windows. Dodatkowo QPrinter 2.0 został wzbogacony o moduł Bookmaker, który pozwala na wykonywanie dodatkowych modyfikacji na dokumentach PDF, m.in. łączenie, dzielenie dokumentów, skalowanie i kadrowanie, wstawianie obiektów oraz wiele innych (patrz instrukcja obsługi).


Galeria programu QPrinter


Przygotowanie dokumentów w formacie PDF daje Ci gwarancję, że będą one prawidłowo wydrukowane, jak również, że każdy kto otrzyma taki dokument będzie mógł odczytać go przy użyciu darmowego programu Adobe Reader na każdym komputerze.

Uwagi:

Aplikacja działa w oparciu o Ghostscript, który to można pobrać w naszym serwisie.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie QPrinter

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie QPrinter

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,