Quatra Firma 2.01.06.000

Sygnity SA

 • Aktualizacja:
  2015-08-19
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  929.45 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Quatra Firma to proste w obsłudze, kompleksowe rozwiązanie do zarządzania online małą firmą. Wśród oferowanych przez program funkcji znajdują się moduły odpowiedzialne za prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub rozliczanie się w oparciu o ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Quatra Firma pozwala na obsługę magazynu za pomocą dokumentów PZ, WZ, PW, RW, MM, korekty ilościowej stanów magazynowych, a także zarządzania relacjami z klientami (CRM). System umożliwia także zarządzanie personelem poprzez prowadzenie kartoteki pracowników i listy płac w oparciu o predefiniowane składniki, a także przeprowadzanie podstawowych operacji kadrowych, wydruk umów, naliczanie składek i wypełnianie deklaracji ZUS.


Galeria programu Quatra Firma


Dzięki programowi, w łatwy sposób można dokumentować sprzedaż poprzez wystawianie faktur VAT i VAT MP, zaliczkowych, korekt, rachunków, paragonów, faktur budowlanych, transportowych i na podstawie zamówień sprzedaży, a także rejestrować zakupy, wprowadzając do systemu faktury, rachunki oraz zamówienia zakupów.

Quatra Firma umożliwia również zarządzanie środkami trwałymi, tworzenie planów amortyzacji oraz kartotek z danymi kontrahentów i produktów, generowanie cenników i wezwań do zapłaty, a także wystawianie różnego rodzaju e-dokumentów (e-deklaracji, e-faktur, e-zamówień). Program został również wyposażony w kalendarz zdarzeń gospodarczych oraz obowiązkach podatkowych, dzięki czemu automatycznie przypomni o takich wydarzeniach jak: zapłata podatków, amortyzacja środków trwałych, zapłata zobowiązań, wpływ należności czy realizacja zamówień sprzedaży. Nie zabrakło również opcji umożliwiających tzw. spis z natury oraz generowanie deklaracji podatkowych VAT-7 oraz PIT-11.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i cloud computingu, który szturmem podbija rynek IT, system Quatra Firma zapewniają dużą elastyczność oraz wygodę korzystania. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu, aby szybko, sprawnie i z dowolnego miejsca wystawić faktury czy przeprowadzić podstawowe rozliczenia. W modelu SaaS (Software as a Service) program aktualizowany jest automatycznie, dzięki czemu nie trzeba bezustannie śledzić zmian przepisów i nowelizacji prawnych. Ponadto, rozwiązanie działające w tzw. „chmurze” umożliwia korzystanie z zaawansowanego oprogramowania, bez konieczności inwestycji w kosztowną infrastrukturę. Wystarczy jedynie niska opłata abonamentowa w wysokości 29,99 zł miesięcznie, aby zarządzać małą firmą z pomocą programu Quatra Firma.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Quatra Firma

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Quatra Firma

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,