Quizwanie

FEO Media AB

 • Aktualizacja:
  2018-01-11
 • Pobrań:
  30
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Quizwanie to ciekawa propozycja umilająca czas, która jest dostępna dla smartfonów, działająca pod trzema systemami. Gra jest bardzo dobrze wykonana i posiada wielu zwolenników, przez co rozgrywka jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Gra wymaga połączenia z internetem, oraz założenia darmowego konta, sama rejestracja nie zawiera wiele czasu i może być przeprowadzona za pomocą Facebooka. Jak sama nazwa wskazuje Quizwanie oferuje ponad 25 tysięcy pytań, które ą podzielone na 20 kategorii, sama gra działa na zasadzie tur. Za każdą dobrą odpowiedź gracz dostaje punkty przez co może znaleźć się w rankingu. Rywalizować można z wybranymi osobami, znajomymi lub losowo dobranymi graczami. Użytkownik może stworzyć własne pytania oraz avatar. Darmowa wersja posiada reklamy.


Galeria programu Quizwanie
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Quizwanie

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Quizwanie

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,