Radmin(Remote Administrator) 3.5.2.1

Famatech, LLC

 • Aktualizacja:
  2022-01-30
 • Pobrań:
  11
 • Rozmiar:
  8.78 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Radmin (Remote Administrator) to bardzo dobry program do zdalnego zarządzania komputerami poprzez internet. Dzięki niemu bez poruszania się z domu możemy naprawiać inny komputer, lub przeglądać jego zawartość. Możemy przejmować kontrolę nad innymi komputerami przez sieć LAN, WAN lub połączenie modemowe. Ekran komputera którym sterujemy jest wyświetlany na pulpicie. Aplikacja jest bardzo szybka i do tego bezpieczna.

Narzędzie Radmin Server należy zainstalować na komputerze, do którego będziemy chcieli się połączyć, na którym będziemy dokonywali zmian itp.

Narzędzie Radmin Viewer to narzędzie, dzięki któremu łączymy się z komputerem, na którym chcemy dokonać jakichś zmian w ustawieniach itp.


Galeria programu Radmin(Remote Administrator)


Główny odnośnik do linku zawiera spakowane 2 narzędzia serwer oraz viewer.

Wersja testowa działa 30 dniPolub ten program:

Programy producenta

pobierz program Radmin

Radmin VPN

pobrań: 67

Recenzje użytkowników o programie Radmin(Remote Administrator)

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Radmin(Remote Administrator)

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,