recALL 16.12 pl

keit

 • Aktualizacja:
  2018-02-13
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  3.00 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

recALL jest to bardzo prosty program w działaniu, służący do odzyskiwania utraconych haseł, raz licencji popularnych programów. Jeżeli nie pamiętasz hasła do swojego systemu operacyjnego Windows, to ten program jest idealny i na pewno pomoże w jego odzyskaniu w kilka sekund. Aplikacja działa w 3 trybach, pierwszy to odzyskiwanie automatyczne, najczęściej używane, gdzie program sam skanuje dyski twarde w poszukiwaniu plików z hasłami, drugi to podanie ręcznej lokalizacji zaszyfrowanego pliku z hasłami, a trzeci to emulacja serwera, umożliwiająca odzyskanie haseł z programów pocztowych POP3, SMTP, oraz FTP. Po zakończeniu wyszukiwania, a także w trakcie, znalezione hasła zostają wyświetlone w tabelce. Wyniki można zapisać do pliku tekstowego lub do pliku CSV.


Galeria programu recALL


Program idealnie radzi sobie z odzyskiwaniem haseł do systemu operacyjnego Windows w każdej wersji, do odzyskiwania licencji, do odzyskiwania haseł z przeglądarek internetowych, komunikatorów, programów pocztowych, programów do projektowania, narzędzi FTP, bankowości elektronicznej, baz danych, programów biurowych, odzyskiwanie haseł z kopii zapasowej routera, odzyskiwanie haseł z gier itp.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie recALL

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy. Poczytaj również o : BukmacherLegalny - tylko legalny bukmacher