Redwood 1.06

The SZ

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  0.24 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Redwood to program komputerowy, który umożliwia wyodrębnianie obrazów, ikon i innych danych z plików wykonywalnych. Dzięki temu użytkownik może łatwo uzyskać dostęp do ikonek programów, które są zaszyte w analizowanym pliku. Program jest bardzo prosty w obsłudze, co sprawia, że może być używany zarówno przez użytkowników zaawansowanych, jak i początkujących.

Aby skorzystać z możliwości programu, wystarczy go uruchomić i wskazać plik wykonywalny, z którego chcemy wydobyć zawartość. Można nawet wskazać skrót do aplikacji z pulpitu, a program automatycznie dotrze do odpowiedniego pliku. Po wykonaniu importu, użytkownik nie musi już niczego więcej ustawiać. Wszystkie dane, które można wyodrębnić z wybranego pliku, są wyświetlane w formie struktury drzewiastej w lewej części interfejsu. Kliknięcie na dowolny plik lub katalog otwiera szczegóły w prawej części okna programu, na przykład podgląd plików graficznych lub dodatkowe informacje tekstowe dla dokumentów z danymi o programie.

Warto zauważyć, że przeglądane pliki nie są zapisywane przez program, dopóki użytkownik nie aktywuje tej funkcji. Aby to zrobić, należy wybrać interesujący nas plik, na przykład ikonę w konkretnej rozdzielczości, a następnie kliknąć przycisk "Extract". Program poprosi nas o ścieżkę docelową, a po chwili plik zostanie zapisany. Od tego momentu jest dostępny dla użytkownika z poziomu eksploratora systemu.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta The SZ do pobrania

pobierz program Yale

Yale 1.15

pobrań: 38
pobierz program Parkdale

Parkdale 3.06

pobrań: 3
pobierz program Doro PDF Writer

Doro PDF Writer 2.20

pobrań: 12
pobierz program Spencer

Spencer 1.28

pobrań: 2
pobierz program PortScan

PortScan 1.91

pobrań: 9
pobierz program Howard E-Mail Notifier

Howard E-Mail Notifier 2.01

pobrań: 5
pobierz program Temple

Temple 1.17

pobrań: 0
pobierz program Bear

Bear 1.60

pobrań: 0
pobierz program Free Music Downloader

Free Music Downloader 2.79

pobrań: 0
pobierz program Bennett

Bennett 1.18

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Redwood

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Redwood

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak