Repartition Bad Drive 1.01

Dmitriy Primochenko

 • Aktualizacja:
  2018-04-19
 • Pobrań:
  1682
 • Rozmiar:
  1.45 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Repartition Bad Drive to aplikacja, która umożliwia izolację uszkodzonych sektorów( Bad Sector), jeżeli np. program HDD Regenerator wykrył Bad Sector i nie może go naprawić, wtedy ta aplikacja staje się bardzo przydatna, izoluje ona niedające się naprawić sektory przez co nowe dane nie będą na nie kierowane. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że jeżeli na naszym dysku pokazały się uszkodzone sektory, to może być ich coraz więcej, nie należy wtedy umieszczać tam ważnych danych. Aplikacja posiada bardzo szybki algorytm wykrywający uszkodzone sektory.


Galeria programu Repartition Bad Drive


Uwagi:

Jeżeli przystąpimy do procedury odizolowania uszkodzonych sektorów, nasz dysk zostanie sformatowany, jest to część procesu.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program HDD Regenerator

HDD Regenerator 2011

pobrań: 75
pobierz program Excel Regenerator

Excel Regenerator 2011

pobrań: 68
pobierz program Office Regenerator

Office Regenerator 2011

pobrań: 65

Recenzje użytkowników o programie Repartition Bad Drive

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Repartition Bad Drive

 • Vommapath (niezalogowany)
  | 5.188.48.xxx

  polecam go kazdemu!

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,