Rufus 3.20

Pete Batard / Akeo

 • Aktualizacja:
  2022-09-25
 • Pobrań:
  507
 • Rozmiar:
  1.33 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Rufus jest malutka aplikacja przeznaczoną do tworzenia bootowalnych obrazów na nośnikach typu pendrive. Aplikacja wpierw formatuje dysk a następnie tworzy bootowalna płytę z wybranymi przez użytkownika danymi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób nie posiadających napędu CD/DVD, lub posiadających laptopy z bardzo małymi matrycami, gdzie nie ma wbudowanych napędów. Po uruchomieniu program wykrywa dostępne pamięci USB, a następnie po wybraniu odpowiedniego, skanuje go w poszukiwaniu błędów, tak aby po nagraniu danych, nie było problemu z ich uruchomieniem. Aplikacja działa bardzo szybko, oraz umożliwia instalację systemów operacyjnych na pamięciach bez konieczności ich instalacji na komputerze.


Galeria programu Rufus
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Rufus

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Rufus

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,