Samsung Kies 3.2.16084.2 pl

Samsung Electronics Co., Ltd.

 • Aktualizacja:
  2016-12-09
 • Pobrań:
  92
 • Rozmiar:
  38.87 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Samsung Kies jest jednym z najlepszych programów do zarządzania telefonami firmy Samsung.Dzięki niemu użytkownik w prosty sposób może przeprowadzać operację na plikach multimedialnych, synchronizować kontakty, dane, czy też multimedia, pomiędzy komputerem a komórka. Oprócz wymienionych funkcji program umożliwia tworzenie kopii zapasowych, posiada przeglądarkę grafiki, oraz odtwarzacz plików multimedialnych. Aplikacja obsługuje interfejsy USB oraz Bluetooth. Wraz z instalacją programu, instalowane są sterowniki, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o prawidłowe wykrycie sprzętu, oraz wbudowanych/zewnętrznych kart pamięci telefonu.


Galeria programu Samsung Kies


Aplikacja daje dostęp do najnowszych programów w sklepie Samsung Apps, oraz najnowszego oprogramowania systemu komórki.

Uwagi:

Wersja 3 i nowsze, są przeznaczone dla Androidów w wersji 4.3 i nowszych, natomiast wersja 2.6.4 dostępna w menu pobierania, działa na starszych wersjach Androidach.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Samsung ML-2250

Samsung ML-2250 sterowniki 3.02

pobrań: 31

Recenzje użytkowników o programie Samsung Kies

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Samsung Kies

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.