Samsung Kies 3.2.16084.2 pl

Samsung Electronics Co., Ltd.

 • Aktualizacja:
  2016-12-09
 • Pobrań:
  31
 • Rozmiar:
  38.87 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Samsung Kies jest jednym z najlepszych programów do zarządzania telefonami firmy Samsung.Dzięki niemu użytkownik w prosty sposób może przeprowadzać operację na plikach multimedialnych, synchronizować kontakty, dane, czy też multimedia, pomiędzy komputerem a komórka. Oprócz wymienionych funkcji program umożliwia tworzenie kopii zapasowych, posiada przeglądarkę grafiki, oraz odtwarzacz plików multimedialnych. Aplikacja obsługuje interfejsy USB oraz Bluetooth. Wraz z instalacją programu, instalowane są sterowniki, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o prawidłowe wykrycie sprzętu, oraz wbudowanych/zewnętrznych kart pamięci telefonu.


Galeria programu Samsung Kies


Aplikacja daje dostęp do najnowszych programów w sklepie Samsung Apps, oraz najnowszego oprogramowania systemu komórki.

Uwagi:

Wersja 3 i nowsze, są przeznaczone dla Androidów w wersji 4.3 i nowszych, natomiast wersja 2.6.4 dostępna w menu pobierania, działa na starszych wersjach Androidach.Tagi: Samsung Kies pobierz, Samsung Kies download, program Samsung Kies, Samsung Kies do pobrania, Samsung Kies darmowy, Samsung Kies za darmo, Samsung Kies do pobrania za darmo, Samsung Kies do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Samsung Kies

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.