Samsung Notes

Samsung Electronics Co., Ltd.

 • Aktualizacja:
  2023-12-21
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Samsung Notes to aplikacja, która umożliwia tworzenie różnorodnych notatek na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym Android. Program ten został udostępniony przez firmę Samsung na licencji freeware, co oznacza, że można go używać bezpłatnie.

Aplikacja Samsung Notes oferuje wiele funkcji, które pozwalają na tworzenie notatek w różnych formatach. Po uruchomieniu programu, wystarczy kliknąć ikonę plusa na dolnym pasku, aby rozpocząć tworzenie nowej notatki. Możemy w niej zawrzeć nie tylko tekst, ale także grafiki z przypisami, ręcznie przygotowane obrazki, nagrania dźwiękowe czy utwory muzyczne.

W Samsung Notes mamy możliwość wyboru różnych czcionek oraz pisma odręcznego, co pozwala na personalizację naszych notatek. Aplikacja umożliwia również udostępnianie naszych wpisów za pośrednictwem mediów społecznościowych (SNS), co jest bardzo wygodne, jeśli chcemy podzielić się naszymi notatkami z innymi.

Co więcej, Samsung Notes jest kompatybilny z innymi aplikacjami firmy Samsung, takimi jak S Note i Memo. Możemy więc importować notatki, które wcześniej przygotowaliśmy w tych programach, co ułatwia przenoszenie naszych danych między różnymi aplikacjami.

W skrócie, Samsung Notes to wszechstronna aplikacja do tworzenia notatek na urządzeniach z systemem Android. Dzięki różnorodnym funkcjom i możliwościom personalizacji, możemy tworzyć i organizować nasze notatki w sposób, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Uwagi: New Z pl


Polub ten program:

Programy producenta Samsung Electronics Co., Ltd. do pobrania

pobierz program Samsung Kies

Samsung Kies 3.2.16084.2

pobrań: 737
pobierz program Samsung ML-2250

Samsung ML-2250 sterowniki 3.02

pobrań: 228
pobierz program Samsung Smart Switch

Samsung Smart Switch 4.3.22063.6

pobrań: 67
pobierz program Smart Switch Mobile

Smart Switch Mobile 3.7

pobrań: 2
pobierz program PyeongChang

PyeongChang 2018

pobrań: 0
pobierz program Samsung Smart Home

Samsung Smart Home 3.1072

pobrań: 0
pobierz program Samsung Safety Screen

Samsung Safety Screen 1.1

pobrań: 0
pobierz program PyeongChang

PyeongChang 2018

pobrań: 0
pobierz program SideSync

SideSync 4.7

pobrań: 2
pobierz program Samsung Max

Samsung Max 4.6

pobrań: 0
pobierz program Smart Home

Smart Home

pobrań: 0
pobierz program SmartThings

SmartThings

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Samsung Notes

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Samsung Notes

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak