SeoLight 2.6

Complay

 • Aktualizacja:
  2016-03-07
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  22.18 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

SeoLight to aplikacja usprawniająca oraz przyspieszająca dodawania stron internetowych do katalogów, precli. Aplikacja posiada funkcje, które znacznie przyspieszają i automatyzują proces katalogowania, co wpływa na pozycję w wyszukiwarkach. Aplikacja umożliwia automatyczne wypełnianie pól formularzy (opis, słowa kluczowe, adres itp), po uprzednim ich zdefiniowaniu przez użytkownika. Przejrzysty interfejs pozwalający na szybką nawigacje po stronie. Możliwość tworzenia grup dla każdej ze stron grup adresów, opisów czy też artykułów, stosowanie synonimów (wbudowany edytor) dla poszczególnych opisów, co czyni je bardziej unikalnymi. Program doskonale radzi sobie z automatycznym rozpoznawaniem kodu CAPTCHA.


Galeria programu SeoLight


Opcja pingowania linków do wpisów, przyspiesza indeksację, a opcja autorejestracji przyspiesza proces rejestracji na stronach WordPress. Nie wszystkie funkcje programu zostały wymienione, aby poznać kolejne, trzeba po prostu wypróbować ten program.

Uwagi:

Wersja demo posiada ograniczenia takie jak: braku możliwości zapisu wyników oraz zaznaczania tekstu podczas zaawansowanej edycji, dostępna wbudowana baza kilkudziesięciu katalogów, która jest resetowana po każdym uruchomieniu.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie SeoLight

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie SeoLight

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.