Skype Voice Changer 1.3.2 en

Mark Heath

 • Aktualizacja:
  2015-07-12
 • Pobrań:
  36
 • Rozmiar:
  1.29 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Skype Voice Changer to niejako dodatek do komunikatora - Skype, dzięki któremu użytkownik może zmieniać barwę głosu. Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze, więc problemów z jego obsługą nie ma. Za pomocą suwaków, można zmienić głoś nie do poznania! Od głosu dziecka po głos starszej osoby, a nawet animowanych postaci z kreskówek. Plusem aplikacji jest możliwość zmiany głosu nie tylko w komunikatorze, ale również w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym, na plikach WAV czy też MP3. Program sprawdza się też w tworzeniu głosów, wystarczy posiadać mikrofon i dzięki niej, użytkownik, może modulować, tworzyć przeróżne efekty dźwiękowe, podkłady głosowe.


Galeria programu Skype Voice Changer
Tagi: Skype Voice Changer pobierz, Skype Voice Changer download, program Skype Voice Changer, Skype Voice Changer do pobrania, Skype Voice Changer darmowy, Skype Voice Changer za darmo, Skype Voice Changer do pobrania za darmo, Skype Voice Changer do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Skype Voice Changer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.