Skype Voice Changer 1.3.2

Mark Heath

 • Aktualizacja:
  2015-07-12
 • Pobrań:
  56
 • Rozmiar:
  1.29 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Skype Voice Changer to niejako dodatek do komunikatora - Skype, dzięki któremu użytkownik może zmieniać barwę głosu. Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze, więc problemów z jego obsługą nie ma. Za pomocą suwaków, można zmienić głoś nie do poznania! Od głosu dziecka po głos starszej osoby, a nawet animowanych postaci z kreskówek. Plusem aplikacji jest możliwość zmiany głosu nie tylko w komunikatorze, ale również w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym, na plikach WAV czy też MP3. Program sprawdza się też w tworzeniu głosów, wystarczy posiadać mikrofon i dzięki niej, użytkownik, może modulować, tworzyć przeróżne efekty dźwiękowe, podkłady głosowe.


Galeria programu Skype Voice Changer
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Skype Voice Changer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Skype Voice Changer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,