Skype 8.39.0.180 pl

Skype Technologies S.A.

 • Aktualizacja:
  2019-02-14
 • Pobrań:
  8586
 • Rozmiar:
  61.05 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Skype to nowoczesny komunikator internetowy, dający nam szereg nowych możliwości. Dzięki aplikacji możemy porozmawiać ze znajomymi poprzez doskonałej jakości połączenia głosowe, połączenia wideo, oraz standardowe tekstowe. Aplikacja dodatkowo umożliwia bardzo tanie połączenia na telefony komórkowe jak i stacjonarne z całego świata. Użytkownik dostaje swój własny numer internetowy pod który mogą dzwonić nasi znajomi ze zwykłych telefonów stacjonarnych, a dzięki funkcji identyfikacji rozmów, każda dzwoniąca do Ciebie osoba będzie widziała, Twój konkretny numer, który będzie mogła przypisać do określonej nazwy. Możemy też korzystać z funkcji przekierowywania rozmów, gdy np. jesteśmy online, wtedy dzwoniący połączy się ze wskazanym przez nas wcześniej numerem.


Galeria programu Skype


Aplikacja pozwala na wysyłanie smsów, jak i dzwonienie na numery stacjonarne, gdzie opłaty naliczane są zgodnie ze stawkami operatora. Rachunki za dzwonienie możemy regulować na bieżąco lub co miesiąc. Nowa wersja aplikacji wprowadza wiele udoskonaleń w przekazie dźwięku - wideo, pozwala także na prowadzenie wideokonferencji, grze użytkownik może prowadzić rozmowę wideo z całą grupą swoich znajomych, udostępnianie ekranu-pulpitu komputera znajomym w celu przedstawienia np. prezentacji, czy też funkcję przypominania. Oprócz tego znacznie poprawiła się jakość obrazu oraz dźwięku. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Skype szyfruje rozmowy 256 bitowym algorytmem AES. Dużym plusem aplikacji jest brak jakichkolwiek reklam, przez co aplikacja działa znacznie szybciej. Całkowicie nowa funkcja umożliwia doładowywanie konta PayPal znajomej osoby lub własnego.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Skype

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Skype

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.