SlimDrivers 2.3.1.0

SlimWare Utilities, Inc.

 • Aktualizacja:
  2021-03-25
 • Pobrań:
  5959
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

SlimDrivers to mała i prosta aplikacja, bardzo przydatna dla użytkowników chcących mieć zainstalowane w systemie najnowsze wersje sterowników. Aplikacja służy do wyszukiwania nowych wersji sterowników, czy też zamiany źle działających, przeważnie starszych wersji sterowników.


Galeria programu SlimDrivers


SlimDrivers skanuje system w poszukiwaniu sprzętu, a następnie przedstawia wyniki wyszukiwania. Do każdego wyszukanego sterownika aplikacja wyświetla link "Download Update", który rozpoczyna instalację nowej wersji sterownika. Program posiada funkcję archiwizacji sterowników, o co także pyta przed każdym ich odnowieniem, funkcje przywracania sterowników, czy też ich całkowitego odinstalowania.

Uwagi:

Niestety aplikacja nie jest już wspierana i po próbie pobrania zostaniecie państwo przeniesieni na nową stronę aplikacji.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program SlimCleaner

SlimCleaner 4.0.30878

pobrań: 56
pobierz program Slimware DriverUpdate

Slimware DriverUpdate 6.0.1.7

pobrań: 4423

Recenzje użytkowników o programie SlimDrivers

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie SlimDrivers

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,