Slimware DriverUpdate 6.0.1.7

SlimWare Utilities, Inc.

 • Aktualizacja:
  2021-05-18
 • Pobrań:
  4393
 • Rozmiar:
  686.86 KB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Slimware DriverUpdate to najnowsza aplikacja służąca do znajdowania najnowszych wersji oprogramowania, których nie ma na danym komputerze. Krótko pisząc, program znajduje nieaktualne wersje sterowników i umożliwia zastąpienie ich najnowszą wersją. Sprzyja to optymalizacji komputera, ponieważ będzie on miał najnowsze oprogramowanie. Aplikacja ma za zadanie identyfikację sterowników i robi to idealnie. Działanie aplikacji jest bardzo szybkie, wystarczy kliknąć na "scan"a ta w kilka sekund znajdzie nieaktualne wersje oprogramowania. Program umożliwia tworzenie backupów sterowników, które mają zostać zaktualizowane dla bezpieczeństwa, gdyby okazało się, że nie działają poprawnie.


Galeria programu Slimware DriverUpdate
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program SlimCleaner

SlimCleaner 4.0.30878

pobrań: 55
pobierz program SlimDrivers

SlimDrivers 2.3.1.0

pobrań: 5920

Recenzje użytkowników o programie Slimware DriverUpdate

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Slimware DriverUpdate

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,