Sony Vegas Pro 4.0 en

Madison Media Software Inc

 • Aktualizacja:
  2017-01-24
 • Pobrań:
  131
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Sony Vegas Pro to jeden z czołowych programów do cyfrowej obróbki wideo. Posiada wszystkie podstawowe funkcje programów do edycji filmów takie jak łączenie dzielenie, podkładanie dźwięku itp. Ma także wiele innych bardziej zaawansowanych zastosowań. Posiada liczne filtry obrazu, efekty przejść, możliwe jest ustawianie przezroczystości, i prędkości odtwarzania danego klipu. Program pozwala pracować na nieograniczonej liczbie ścieżek. Aplikacja może być także stosowana w celu miksowania muzyki, wystarczy zamiast wideo użyć dowolnego pliku dźwiękowego.


Galeria programu Sony Vegas Pro


Najnowsza wersja współpracuje z formatami SD/HD-SDI, DV, AVCHD oraz HDV, co znacznie rozszerza funkcjonalność. Zaawansowana konwersja plików, obsługa 3D, to tylko niektóre z funkcji jakie posiada aplikacja, a jest ich naprawdę dużo.

Uwagi:

Wersja testowa zostawia na każdym projekcie znak wodny. Po kliknięciu w "pobierz" użytkownik zostanie przeniesiony na stronę w celu weryfikacji kodu antybotowegoPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Sony Vegas Pro

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Sony Vegas Pro

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.