SpikOnStick 2.7.4

Wirtualna Polska

 • Aktualizacja:
  2015-07-21
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  8.95 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

SpikOnStick jest specjalną wersją Spika, która nie wymaga instalacji. Pozwala to umieścić SpikOnStick np. na pendrive i uruchamiać go na dowolnym komputerze spełniającym wymagania systemowe Spika. Poza samym programem przenoszone są również profile oraz archiwum wiadomości. Program pozwala na rozmowę w czasie rzeczywistym, kontakt z użytkownikami Jabbera, ICQ i Gadu-Gadu.


Galeria programu SpikOnStick


SpikOnStick pod względem funkcjonalnym jest pełnowartościowym Spikiem uboższym jedynie o funkcje, które integrują program z systemem Windows (np. menu kontekstowe plików w Windows i obsługa protokołu wpmsg).

SpikOnStick jest również idealny dla osób chcących szybko sprawdzić nową wersję Spika - nie będzie ona kolidować ze zwykłym, instalowanym Spikiem.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Spik

Spik 2.75

pobrań: 12
pobierz program WPKontakt

WPKontakt 3.1.2

pobrań: 3

Recenzje użytkowników o programie SpikOnStick

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie SpikOnStick

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,