Steam 16.01.2022

Valve Software

 • Aktualizacja:
  2022-03-06
 • Pobrań:
  460
 • Rozmiar:
  1.69 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Steam jest platformą internetowa firmy Valve, która pozwala przede wszystkim  na kupowanie gier, ich odpalanie, , testowanie, przeglądanie ocen, recenzji, oraz brać udział w systemie rankingowym osiągnięć. Aplikacja oferuje wiele ciekawych usług, od zabezpieczeń antypirackich po najnowsze aktualizacje do gier. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs, na który składa się tzw. Big Piture, umożliwiający płynne przechodzenie pomiędzy grami za pomocą pilota, czy też podstawowego kontrolera gier. Dodatkowym plusem aplikacji jest możliwość komunikacji między graczami na specjalnym czacie, tworzenia własnego profilu, oraz dodawania znajomych. Wyniki  osiżgnięć z każdej gry są zapisywane w chmurze programu, dzięki czemu grę można zacząć opisanego momentu.


Galeria programu Steam


Gra posiada także wewnętrzny system osiągnięć, który działa bardzo sprawnie i pozwala chociażby na sprawdzenie czasu grania w daną grę przez innego użytkownika. Program posiada bardzo funkcjonalną wyszukiwarkę, dzięki której gracz na pewno znajdzie odpowiednią dla siebie grę, czy to po samej nazwie, po liście życzeń, czy też po gatunku gry itp. Tworzenie listy życzeń, to kolejna warta uwagi funkcja, umożliwiająca stworzenie listy życzeń, dzięki której, zostajemy powiadomieni o promocjach cenowych gry, która jest na owej liście. Na owy czas, program posiada w bazie ok 4,5 tysiąca pozycji. Program posiada wiele ustawień, gdzie można między innymi regulować poziom głośności mikrofonu, ustawienia głośników,  zmieniać region, czy też sam interfejs.

Uwagi:

Do korzystania z programu, wymagana jest rejestracja - link

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Counter Strike plus STEAM

Counter Strike plus STEAM 1.6

pobrań: 113

Recenzje użytkowników o programie Steam

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Steam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,