StrongRecovery 4.2.2.0

Maciej Drobiński

 • Aktualizacja:
  2021-03-24
 • Pobrań:
  153
 • Rozmiar:
  4.43 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

StrongRecovery to polskiego autorstwa zaawansowana aplikacja do odzyskiwania danych. Program cechuje się wyjątkową prostotą obsługi z bardzo intuicyjnym wyglądem, dzięki czemu początkujący użytkownik nie będzie miał problemu z obsługą. Wbudowane algorytmy umożliwiają bardzo skuteczne i szybkie odzyskiwanie utraconych danych. Działanie aplikacji jest bardzo szybkie przez co korzystają z niego profesjonalne firmy. Dzięki wspomnianym już algorytmom StrongRecovery bardzo sprawnie radzi sobie z przeróżnymi przypadkami utraty danych, czy to utraty poprzez usunięcie, utracenie partycji, oraz mechanicznie uszkodzonych dysków. Kod silnika aplikacji był pisany przez profesjonalistów, co przekłada się na stabilność w działaniu jak i efektywnemu odzyskiwaniu. Wygląd także nie pozostawia nic do życzenia, bowiem jest nowoczesny i bardzo przejrzysty.  


Galeria programu StrongRecovery
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie StrongRecovery

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie StrongRecovery

 • ElannyFah (niezalogowany)
  | 5.188.48.xxx

  no no super ten program

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,