Supełek NxG 1.8.0

CreamSoftware

 • Aktualizacja:
  2015-07-15
 • Pobrań:
  23
 • Rozmiar:
  3.63 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Jeśli czasami masz problem ze spamiętaniem ważnych terminów i zdarzeń, zapomnij o tym! Supełek będzie pamiętał za Ciebie i przypominał Ci w odpowiednich momentach. Za pomocą wbudowanych zadań możesz też automatycznie uruchamiać programy, strony WWW czy otwierać dokumenty.

Program pozwala również tworzyć i przyklejać do pulpitu Twojego Windows podręczne notatki w formie i o wyglądzie, który Ci najbardziej odpowiada. Zapomnij o żółtych karteczkach.

Supełek pozwala również na automatyczne ustawianie czasu i daty Twojego komputera do serwera czasu, który sam możesz wybrać. Supełek sprawdzi również dla Ciebie, czy na Twoim koncie pocztowym nie czeka jakąś nieodebrana poczta. Wbudowany filtr antyspamowy pozwoli Ci natomiast szybko oddzielić niechciane wiadomości od tych, które chcesz odebrać.

Wbudowana w najnowszego Supełka funkcja Gadającego zegara powoduje, że o określonych porach Supełek przemawia ludzkim głosem! Możesz oczywiście ustawić własne, nawet do 96 dźwięków, dla różnych pór dnia.


Galeria programu Supełek NxG


Uwagi:

Wersja testowa oferuje 21 uruchomień programu.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program SpamRebel

SpamRebel 2.0

pobrań: 5

Recenzje użytkowników o programie Supełek NxG

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Supełek NxG

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,