Super Mario Bros

JG-Games

 • Aktualizacja:
  2023-06-29
 • Pobrań:
  606
 • Rozmiar:
  652 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Super Mario Bros to klasyczna gra platformowa stworzona przez Nintendo, która zadebiutowała w 1985 roku na konsoli NES. Gra stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych gier w historii przemysłu gier wideo.

W Super Mario Bros gracz wciela się w postać Mario - hydraulika z krainy grzybów, który wraz z bratem Luigi musi ocalić księżniczkę Peach z rąk złego Bowsersa. Gra składa się z osiemnastu poziomów, na których Mario musi przeskakiwać przeszkody, zbierać monety i grzyby, pokonywać wrogów i walczyć z bossami.


Galeria programu Super Mario Bros


W grze Mario może zdobywać różne power-upy, które zwiększają jego siłę i umiejętności. Na przykład, grzyby pozwalały mu zmienić rozmiar, Super Star dawał mu nieśmiertelność, a Flower umożliwiał mu rzucanie kulkami ognia. Gra była również znana ze swojego charakterystycznego ścieżki dźwiękowej, która do dziś uważana jest za jedną z najlepszych w historii gier wideo.

Super Mario Bros jest uważana za jedną z najważniejszych gier wideo w historii. Gra wprowadziła wiele innowacyjnych pomysłów, takich jak przesuwający się ekran i ukryte przejścia, a także ustanowiła standardy dla gatunku gier platformowych. Gra zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych gier wideo w historii.

Uwagi:

Gra posiada format pliku ROM, aby ją uruchomić trzeba pobrać program do emulacji tych że plików.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Super Mario Bros

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Super Mario Bros

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,