Supremo 4.6.1.3030

Nanosystems S.r.l.

 • Aktualizacja:
  2022-06-07
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  8.90 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Supremo to bardzo ciekawa aplikacja umożliwiająca zdalne łączenie się z wybranym komputerem oraz jego sterowaniem. Program jest darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Z dowolnego miejsca na świecie możemy przejąc kontrolę nas pulpitem podłączonego systemu, wystarczy podać ID oraz hasło komputera na którym zainstalowany i uruchomiony jest ten program. Aplikacja nie wymaga instalacji żadnych dodatków. Jest to jakby wersją przenośna, ponieważ uruchamia się bezpośrednio z pobranego pliku. Dzięki funkcjonalności programu, możemy tworzyć wsparcie techniczne w razie problemów, lub pomocy w razie gdy użytkownik po drugiej stronie nie daje sobie rady w określonym problemie z danym programem. Program używa szyfrowanego połączenia AES 256 dzięki czemu jest bardzo bezpieczny w użyciu. Obsługuje także serwery proxy.


Galeria programu Supremo
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Supremo

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Supremo

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,