SyMenu 7.03.8322

Gianluca Negrelli

 • Aktualizacja:
  2023-04-08
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  3.45 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

SyMenu to niezwykle przydatne narzędzie dla każdego, kto chce mieć szybki i łatwy dostęp do swoich ulubionych aplikacji. To bezpłatny program typu launcher, który pozwala na organizację i uruchamianie aplikacji z różnych źródeł, w tym z menu kontekstowego systemu Windows.

Dzięki SyMenu możesz szybko i łatwo uruchamiać aplikacje, dokumenty, foldery, strony internetowe i wiele innych elementów, bez konieczności przeszukiwania całego systemu w poszukiwaniu potrzebnych plików. Program jest łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie dodawanie nowych elementów do menu.


Galeria programu SyMenu


SyMenu jest bardzo elastyczny i pozwala na dostosowanie wyglądu i układu menu do swoich indywidualnych potrzeb. Można zmieniać kolejność elementów, dodawać i usuwać kategorie, a nawet zmieniać ikony i kolory elementów. Program pozwala również na tworzenie grup aplikacji, które można uruchamiać jednym kliknięciem.

Jednym z największych atutów SyMenu jest jego przenośność. Program nie wymaga instalacji i można go uruchamiać z dowolnego nośnika, takiego jak pendrive czy dysk zewnętrzny. Dzięki temu możesz mieć swoje ulubione aplikacje zawsze pod ręką, bez konieczności instalowania ich na każdym komputerze, na którym pracujesz.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie SyMenu

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie SyMenu

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,