• Aktualizacja:
  2022-10-06
 • Pobrań:
  1
 • Rozmiar:
  45.13 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Syncovery jest aplikacją do tworzenia kopii zapasowych, umożliwiającą synchronizację w czasie rzeczywistym. Jest to dość ciekawa funkcja, której brakuje innym konkurentom. Dzięki synchronizacji, w parę chwili dane znajdujące się na wielu urządzeniach zostają "przywrócone" do takiego samego stanu. Smart Mirror umożliwia natomiast, tworzenie kopii zapasowej wyznaczonego przez użytkownika folderu. Oczywiście proces wykonywania kopii może zostać zautomatyzowany, co ułatwia pracę. Harmonogram zadań tworzeni kopii pozwala na stworzenie kopii o określonym czasie, cyklu itp. Aplikacja obsługuje protokoły HTTP, FTP, SSH, SSL, Amazon S3, Azure, Google Doc itp.


Galeria programu Syncovery


Aplikacja posiada prosty kreator, który przeprowadza przez cały proces wykonywania kopii. O dane nie trzeba się martwić bo są one szyfrowane bardzo silnymi algorytmami.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Syncovery

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Syncovery

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,