Tachospeed 2.91 pl

Infolab

 • Aktualizacja:
  2020-09-18
 • Pobrań:
  426
 • Rozmiar:
  153.74 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Galeria programu Tachospeed


Działanie programu zgodne jest z przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców, tj. rozporządzeniem 561/2006 oraz AETR. Tachospeed posiada zróżnicowane moduły (cyfrowy; ewidencyjny; podstawowy i rozszerzony moduł kontrolny; delegacji i diet; paliwowy), pozwalające na szczegółowe przetwarzanie i analizę danych w wielu przekrojach za pomocą opcji generowania raportów. Dzięki temu możliwe jest profesjonalne prowadzenie pełnej ewidencji czasu pracy kierowców, m. in. rozliczanie nadgodzin, delegacji czy obliczanie zużycia paliwa.

Aplikacji Tachospeed używają także służby kontrolne, takie jak: Policja, Izba Celna, Straż Graniczna, czy też Inspekcja Transportu Drogowego


Wersja 2.70 programu Tachospeed zawiera najnowsze aktualizacje przepisów.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Midas

Midas 1.51.1057

pobrań: 50

Recenzje użytkowników o programie Tachospeed

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Tachospeed

 • robert (niezalogowany)
  | 79.187.2.xxx

  Proszę nie pisać, że to jest trial ! Trial jest w pełni funkcjonalny przez pewien okres. Program jest w wersji demo czyli nie można sprawdzić jak działa na bazie swoich danych.

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.